اگر بخواهیم از دید حقوقی به این سوال جواب داده شود باید گفت نماد اعتماد الکترونیک در هر سایت نشان از اصالت و قانونی بودن آن است پس اگر سایتی مرتکب خطا شود به راحتی می توان از این طریق پیگیری کرد. اما اگر بخواهیم از دید معنوی به این سوال جواب داده شود(که البته تمام خطوط قرمز ما بر این اساس کشیده شده است) باید بگوییم شما کاربران عزیزی که از ما خرید می کنید قبل از اینکه مشتری ما باشید زائر امام رضا (ع) هستید و مطمعنا به ندرت کسی را می توان پیدا کرد(شاید هم نتوان پیدا کرد) که بتواند از اعتماد میهمان آقا علی بن موسی الرضا (ع) سواستفاده کند.

خیر. لزومی ندارد عملیات رزرو فقط به صورت اینترنتی انجام شود. شما می توانید با شماره تلفن هایی که در سایت بارگذاری شده است تماس حاصل نمایید و از طریق تلفنی و یا حتی حضوری اقدام به رزرو نمایید.

بله. امکانات و امتیازات در نظر گرفته شده برای کاروان ها بسته به تعداد نفرات و بازه ی زمانی اسکان متفاوت می باشد برای مثال از جمله امتیازات و امکانات فراهم شده از طرف ما برای شما عزیزان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرویس رفت و برگشت رایگان از راه آهن یا ترمینال به حسینیه
  • هماهنگ کردن کاروان ها با آستان قدس رضوی برای گرفتن تبرک
  • گذاشتن تور گردشگری چند ساعته به بازارهای مطرح و یا ییلاقات مشهد
  • هماهنگ کردن مکان های تفریحی و گردشگری نظیر موجهای آبی و … با تخفیف ویژه
  • معرفی مکان های دیدنی و گردشگری مناسب در مشهد
  • و …

برای کنسل کردن رزرو می توان از طریق سایت اقدام نمود و یا اینکه با شماره تلفن هایی که در سایت برای ارتباطات بیشتر گذاشته شده است تماس گرفت و اقدام به کنسلی نمود.

در صورتی که حداقل 24 ساعت قبل از اسکان اقدام به کنسل نمودن رزرو خود نمایید تمام مبلغی که به عنوان پیش پرداخت واریز کرده بودید به حساب شما بازگردانده می شود.

برای پیگیری رزرو بایستی وارد حساب کاربری خود شوید و از پنل کاربری اقدام به ویرایش و یا پیگیری رزرو خود نمایید.